נעים מאוד, שמי ורד עצמון, יועצת ארגונית, יועצת תיירות ומאמנת.
שמחה שבחרתם לטפס איתי לאוורסט שלכם.

NeveRestהכי רחוק שאפשר תוביל אתכם לזיהוי האוורסט הפרטי, העסקי, התיירותי, החינוכי או הארגוני שלכם ולבניית הדרך לכיבושו, תוך רכישת ואיסוף כלים ומיומנויות לתרמיל שלכם בדרך להצלחה.

Neverest, נולדה לאחר שני טיפוסיי לאוורסט שבנפאל. אתם מוזמנים לגלול מטה ולקרוא עוד ▼

או להיכנס לכל אחד מהתחומים השונים  באופן נקודתי,
כי לפסגה דרכים שונות בהתאמה אישית לכל אחת ואחד מכם.NeveRest הכי רחוק שאפשר, נולדה לאחר שני טיפוסי לאוורסט שבנפאל, כל אחד מהם עם מטרה אחרת.
הטיפוס הראשון, היה חלק מהטיול הגדול שאחרי הצבא, התחלתי בתאילנד ולאחר מפגש מקרי, או שלא... בקנצ'נבורי (הגשר על נהר קוואי) עם זוג שחזר מהאוורסט, החלטנו, חבורת ישראלים שהתקבצה לה יחדיו, לטפס לאוורסט בייס קמפ שנמצא בגובה של כ- 6000 מ'.
הרבה הפתעות עוד ציפו לי בדרך. בין היתר, כבר בערב הראשון של הטיפוס, מצאתי עצמי לבד באופן לא מתוכנן ועם החלטה גורלית- לחזור או להמשיך?! (מה אתם הייתם עושים?)
כמובן שהמשכתי וגם ההפתעות המשיכו איתי. פגשתי אנשים מקסימים, התמודדתי עם אתגרים פיסיים לא פשוטים, מצאתי עצמי ללא מקום שינה בגובה 5800 מ' נתונה לחסדי מזג האויר ולמערכות היחסים שפיתחתי עם אנשים שפגשתי בדרך.
נתקעתי בחשיכה בטיפוס ביער עבות בלי לדעת לאן אני הולכת אך עם הרבה נחישות, נדרשתי לחשיבה יצירתית, חליתי, חוויתי, טעמתי, אהבתי, פגשתי, התרשמתי וחזרתי לאחר שנה של טיול לארץ, שונה מאוד מורד שיצאה למזרח.

התחלתי את לימודי התואר הראשון בגאוגרפיה ולימודי ארץ ישראל ובמקביל, תעודת מורת דרך מוסמכת. באמצע כתיבת התזה שלי בנושא צליינות נוצרית במסגרת לימודי התואר השני, יצאנו שוב לאוורסט, אך עם מטרה שונה וייחודית עליה תוכלו לקרוא בספר שלי 'המסע לאוורסט- מדריך מעשי להגשמת חלומות' אותו ניתן לרכוש כאן
ספר המשלב את שתי אהבותיי- טיולים ואימון אישי. 'המסע' הנו ספר אימון אישי עבור כל אחת ואחד למקד ולהגיע לאוורסט שלך, בשילוב סיפור הטיפוס, תובנות והדרכה מעשית כיצד לפרוץ ולהגשים חלומות.

הדרכתי צליינים בשבילי ארץ הקודש, ולאחר שהקמתי את 'מרכז חקר חינוכי אקולוגי' בירקון, עברתי הסבת אקדמאים לייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות והתחלתי לעבוד עם המגזר העסקי ולהכשיר מנחים בקורסי הנחיית קבוצות משימה.
כיום אני בעיצומו של מחקר דוקטורט באוניברסיטת חיפה, העוסק בחקר התהוות התיירות הביתית בישראל, מחקר פנומנולוגי חדשני החוקר את יזמיות התיירות הביתית בישראל ( כ-82% מעסקי התיירות הביתית בישראל הן בהובלת נשים). תחום מרתק שמאפשר לנשים לעבור מ"מאחורי הקלעים" למרכז הבמה ולהוביל עסקי תיירותי.

NeveRest הכי רחוק שאפשר, נוסדה לפני כשני עשורים, במטרה להוביל ארגונים, עסקים, צוותי חינוך ופרטיים אל האוורסט שלהם, באמצעות אימון מחשבתי לתוצאות מעשיות.
כל עסק, ארגון, צוות חינוכי או פרטיים, מקבלים יחס אישי, איתור צרכים ומתן פתרונות איכותיים ויצירתיים ממוקדי תוצאות.
ומהו NeveRest- הכי רחוק שאפשר?
שילוב של שיטת ה- Everest שלנו, עם מיקוד במטרה המיוצגת על ידי האות מהמילה North כמו במצפן.
וביחד, יצרו את NeveRest עם כפל המשמעות: מי שרוצה להגיע הכי רחוק שאפשר, צריך גם ...to Never Rest, אם כי, נדגיש כי לחגוג את ההצלחות בדרך ולשהות בהן, תמיד מומלץ!
לואיס קארול בספרו 'אליסה בארץ הפלאות' כתב:
"אליסה: האם תאמר לי, בבקשה באיזו דרך עלי ללכת?"
"תלוי בעיקר לאן ברצונך להגיע," אמר החתול.
"לא ממש אכפת לי," אמרה אליסה.
"אם כך, אין זה משנה באיזו דרך תבחרי." אמר החתול.

אם אתם נמנים עם אלו שחשוב להם להחליט לאן ברצונם להגיע,
אתם מוזמנים לצור קשר ולצאת לדרך שתוביל אתכם 'הכי רחוק שאפשר'- אל האוורסט שלכם!

דגשי העבודה תמיד יהיו בעלי אופי של:
יחס אישי
גמישות מחשבתית
יצירתיות*
מיקוד בתוצאות
בניית תוכניות איכותיות – הדרכה, הנחייה או הכשרה
תמיד מעשיים ויישומיים ועם שאיפה לאוורסט בכל תחום בו נעסוק

*במאי 2019, השתתפתי בכנס באוניברסיטת בר אילן בנושא 'יצירתיות'. פרופ' אלי וקיל, טען כי יש צורך בלימוד של 10 שנים לפחות על מנת להיות בעל יכולת לחשיבה יצירתית משמעותית. אין ספק שידע רחב, הנו בסיס ליכולות יצירתיות. העיסוק בתיירות, עסקים, אימון אישי, פיתוח מנהלים, צוותי חינוך ועוד, מרחיבים את זווית הראייה, מעמיקים את ההבנה ונותנים השראה לחיבורים חדשים המרכיבים את החשיבה היצירתית. ועל כך גאוותנו ב NeveRest, מולטידיסיפלינריות מאפשרת להוביל הכי רחוק שאפשר.